Menu
Your Cart

Naudodamiesi šiuo tinklalapiu jūs sutinkate su Privatumo politika. Jeigu nesutinkate su šia politika, prašome nesinaudoti tinklalapiu. SIA „Kompozītmateriāli“ išsaugo teisę keisti šią politiką bet kuriuo metu. Jeigu toliau naudositės SIA „Kompozītmateriāli“ tinklalapiu po pakeistos mūsų Privatumo politikos, jūs sutinkate su jos pakeitimais. Privatumo politika

VAKUUMINĖS MEDŽIAGOS

Kompozitinių medžiagų vakuuminio apdorojimo tikslas – sutvirtinti laminatą, ištraukiant oro burbulus, kurie dažnai lieka laminato viduje. Šiame skyriuje siūlomos vienkartinės vakuuminės medžiagos vakuumavimo ir infuzijos/RTM procesams.

Prekės kodas: TC-SQZE
Kaina nurodyta už 1 vnt.Squeezee pateikia tikslų dervų srauto dozavimą, taip pat leidžia lengvai atjungti dervos padavimą į vakuumo infuziją.·         Idealus visų vamzdžių atjungimui·         Reikalinga mini..
43.32€
Be PVM:35.80€
Prekės kodas: Insiets
Price shown for 1m2 infusion bleederNorādītā cena par 1m2 infūzijas sietaWidth : 1200 mmThe infusion net is a material to help transport the resin in infusion processes throughout the laminate. It creates smooth air flow to achieve a homogenous vacuum enviroment and a high quality ..
2.36€
Be PVM:1.95€
Prekės kodas: INFSP
Nurodyta kaina už 10 m.Infuzinis vamzdis leidžia dervai ar orui lengvai plūsti per vakuumuotą laminatą. Infuzinis vamzdis naudojamas dedant perimetru detales orui ištraukti ar padėjus detalės centre, priklausomai nuo pagaminamos detalės...
6.05€
Be PVM:5.00€
Prekės kodas: INFT500
Infuzinis aerozolis sukurtas kad išlaikytų aramido, stiklo, anglies audinius ir peelply ar kitas medžiagas vieną prie kitos, ar prie formos. Dažniausiai šie klijai naudojami paruošimo procese prieš infuziją ar  RTM (resin transfer molding). Infutac neturės įtakos dervos paruošimui epoksidi..
18.15€ 25.47€
Be PVM:15.00€
Prekės kodas: MTI-H
Kaina nurodyta už 1 mMTI infuzinis vamzdisŠis infuzinis vamzdis skirtingai nuo įprastų spiralinių vamzdžių yra kitas žingsnis kokybiškame infuziniame procese. Sudaro išsiurbimo vamzdis, neaustinė ir orui laidi membrana. Sumuštinio konstrukcija leidžia optimizuoti išsiurbimo proceso..
4.78€
Be PVM:3.95€
Prekės kodas: MTI-V
Kaina nurodyta už 1 vnt.MTI infuzinis vožtuvasVožtuvas pastatomas tarp dervos padavimo vamzdžių. Jis visapusiškai reguliuoja dervos padavimą, dėl ko gaunamas vienodas audinio prisodrinimas derva visose vietose. Pašalina dervų susikaupimą įvado vietoje, taip pat dervos per didelį prisodrinim..
36.06€
Be PVM:29.80€
Prekės kodas: peelply
Peel Ply yra plono audinio sluoksnis, kuris paprastai naudojamas kaip išorinis sluoksnis laminavimo procese. Jis skirtas, kad lengvai būtų galima nuimti nuo įkaitinto laminato dervos likučius ir būtų paliktas lengvai apdorojamas ir švarus paviršius. Šis paviršius po paviršiaus pakaitinimo paprastai ..
2.54€
Be PVM:2.10€
Prekės kodas: PRF1
Kaina nurodyta už 1 m2Platumas: 1 mPerforuota plėvelė naudojama šlapio padengimo/vakuumavimo metodu kaip pirmajam sluoksniui kombinuojant su vent vilna. Per  perforuotas skylutes derva patenka į vent vilną, savo ruožtu vent vilna yra neaustas poliesterio audinys, įgeriantis likutin..
1.21€
Be PVM:1.00€
Prekės kodas: VACT
Kaina nurodyta už 1 m2.Platumas: 1200 mmStoris: 50 mikronaiVakuuminė plėvelė naudojama, kad ištrauktų oro burbulus iš laminato ir suteiktų reikiamą vakuuminį spaudimą.Temperatūros atsparumas 120 C°. (function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||funct..
1.15€
Be PVM:0.95€
Prekės kodas: VAC-B-120
Kaina nurodyta už 1 m.Platumas: 120 cmStoris: 75 µGreitas ir patogus naudojimas vakuuminio maišo ilgoms detalėms. Galima naudoti mažų detalių gamyboje. Vakuuminį maišą galima naudoti kartu su poliesterio, vinilesterio, epoksidine derva ir kt.  ·   &..
3.51€
Be PVM:2.90€
Prekės kodas: breather
Vent vilnos audinys turi dvi funkcijas vakuumavimo proceso metu: pirmiausia, kaip byloja pats pavadinimas vent – tai garantuoja, kad jame esantis oras po vakuumu plėvelę užtikrina oro perdavimą iš laminato. Kita funkcija vent vilnai yra išsiurbti dervos likučius, kurie sunkiasi iš laminato.Vent..
2.18€
Be PVM:1.80€
Prekės kodas: vtape
Kaina nurodyta už 15 m juostosMastikas juostos vakuuminiams suspaudimams. Naudojama, kad būtų sustabdytas oras tarp vakuuminės plėvelės ir formos.Labai lanksti ir su ja lengva dirbti esant sudėtingos formoms. (function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||fu..
7.26€ 9.68€
Be PVM:6.00€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 13 (2 puslapių)

VAKUUMINĖS MEDŽIAGOS

VAKUUMINĖS MEDŽIAGOS

Žymos:

,

,

,