Menu
Your Cart

Naudodamiesi šiuo tinklalapiu jūs sutinkate su Privatumo politika. Jeigu nesutinkate su šia politika, prašome nesinaudoti tinklalapiu. SIA „Kompozītmateriāli“ išsaugo teisę keisti šią politiką bet kuriuo metu. Jeigu toliau naudositės SIA „Kompozītmateriāli“ tinklalapiu po pakeistos mūsų Privatumo politikos, jūs sutinkate su jos pakeitimais. Privatumo politika

Privatumo politika

SIA „Kompozītmateriāli“ įsipareigoja saugoti kiekvieno asmens, kuris naudojasi mūsų paslaugomis, lankosi mūsų interneto svetainėje ir susisiekia su mumis, privatumą.

Mūsų privatumo politika leis jums suvokti, kokią informaciją SIA „Kompozītmateriāli“ apdoros ir kokiu būdų tokia informacija bus naudojama.

Mes apdorosime ir tvarkysime jūsų asmeninę informaciją pagal Europos Sąjungos Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymą ir kitus privalomus įstatymus, kurie yra kintantys.

Kaip mes apdorojame ir naudojame asmeninę informaciją

Mes apdorojame jūsų asmeninę informaciją tik tokiais atvejais, jeigu sutikote suteikti mums tokią informaciją, pavyzdžiui:

Jeigu jūs užsakote prekę mūsų internetinėje parduotuvėje;

Jeigu dalyvaujate konkursuose arba kovojate dėl prizo, kurį mes reklamuojame mūsų interneto svetainėje

Jeigu užpildote bet kokį informacijos pareikalavimą mūsų interneto svetainėje.

Informacijos teikimas trečiosioms šalims

Mes įsipareigojame neskleisti jokios asmeninės informacijos, kuri gauta lankantis mūsų tinklalapyje, išskyrus įstatyme numatytus atvejus. Mes galime panaudoti gautą informaciją, kad informuotume jus apie naujus produktus ir ypatingus pasiūlymus, kurie, mūsų nuomone, galėtų jus sudominti, apie svarbius mūsų tinklalapio pakeitimus ir kitais rinkodaros tikslais, kurie galėtų jus dominti.

Jūsų asmeninės informacijos panaudojimas

Jeigu suteiksime mums savo asmeninę informaciją, mes ją galime išsaugoti ir naudoti šiais tikslais:

•saugoti ir apdoroti informaciją, kad geriau suprastume jūsų poreikius ir tai, kokiu būdu galima patobulinti paslaugų kokybę;

•naudoti jūsų el. pašto adresą arba mobiliojo telefono numerį, kad išsiųstume informaciją apie naujus produktus, ypatingus pasiūlymus. Jeigu nenorite gauti tokios informacijos, informuokite mus apie tai el. paštu info@kompozitmateriali.lv

suteikti prieigą prie mūsų ribotų tinklalapio zonų;

išsaugoti konkrečią informaciją sąskaitoms siųsti ir gauti.

Slapukų politika

Apsilankant mūsų tinklalapyje konkreti informacija gali būti išsaugota, naudojant slapukus, tais atvejais, jeigu jūsų kompiuteryje tokia informacija atsiunčiama automatiškai. Tačiau šios bylos nenaudojamos asmens duomenims gauti. Jeigu norite išjungti slapukus, galite keisti savo programos nustatymus. Tai bet kuriuo atveju neturės įtakos prieigai prie mūsų tinklalapio.

Nuorodos į kitus tinklalapius ir iš jų

Jeigu naudojatės nuoroda iš mūsų tinklalapio į kokį nors nepriklausomą bei trečiajai šaliai priklausantį tinklalapį (arba atvirkščiai), mes negalime užtikrinti jūsų teikiamų asmeninių duomenų saugumo. Trečiųjų šalių tinklalapiai gali turėti savo privatumo ir duomenų apdorojimo politikas, kurių mes nekontroliuojame. Bet kokius asmeninius duomenis, kuriuos teikiate trečiųjų šalių tinklalapiams, reguliuos šių šalių privatumo politika, jeigu jos tokią taiko. 

SIA „Kompozītmateriāli“ nėra atsakinga už šių trečiųjų šalių tinklalapių praktinį naudojimą, veiksmus arba politiką ir nėra atsakinga už tokių tinklalapių turinį bei privatumo praktiką.

Jūsų teisės

Jūs  turite prieigą prie mūsų valdomos asmeninės informacijos pagal Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymą. Prašome susisiekti su mumis, jeigu norite gauti tokią informaciją. Prašome atsižvelgti į tai, kad pagal Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymą jūs turite teisę reikalauti, kad būtų pakeista neteisinga, netiksli arba neišsami informacija, kad būtųfizi

 sunaikinti arba sustabdyti asmeniniai duomenys, taip pat prieštarauti prieš jūsų asmeninių duomenų apdorojimą. Tačiau prašome atsižvelgti į tai, kad tuo atveju, jeigu jūs prieštaraujate dėl savo asmeninių duomenų apdorojimo, mes negalėsime suteikti jums konkrečias mūsų siūlomas paslaugas.

Sutikimas su šiomis taisyklėmis

Naudodamiesi šiuo tinklalapiu jūs sutinkate su Privatumo politika. Jeigu nesutinkate su šia politika, prašome nesinaudoti tinklalapiu. SIA „Kompozītmateriāli“ išsaugo teisę keisti šią politiką bet kuriuo metu. Jeigu toliau naudositės SIA „Kompozītmateriāli“ tinklalapiu po pakeistos mūsų Privatumo politikos, jūs sutinkate su jos pakeitimais.

Privatumo politika

Privatumo politika

Žymos: