Menu
Your Cart

Naudodamiesi šiuo tinklalapiu jūs sutinkate su Privatumo politika. Jeigu nesutinkate su šia politika, prašome nesinaudoti tinklalapiu. SIA „Kompozītmateriāli“ išsaugo teisę keisti šią politiką bet kuriuo metu. Jeigu toliau naudositės SIA „Kompozītmateriāli“ tinklalapiu po pakeistos mūsų Privatumo politikos, jūs sutinkate su jos pakeitimais. Privatumo politika

Apie mus

„Kompozītmateriāli“ SIA įmonė įsteigta 2013 metais ir šiuo metu tapo didžiausia prekybinių medžiagų pardavėja Baltijos ir Skandinavijos šalyse. Pagrindinė mūsų sėkmės sąlyga – tikslingai padėti ir teikti techninę paramą vartotojui, renkantis efektyvų produktą.

Mūsų įmonė turi dvi struktūras – Korporatyvinę struktūrą ir mažmeninės prekybos struktūrą. Mums tarpininkaujant padėjome esamiems mažmeninės prekybos klientams kurti produktus su mūsų technologijomis ir jau šiandien šios įmonės yra konkurencingos, eksportuojančios prekes į užsienio rinkas.

Puiki vieta Rygoje leidžia mums pritraukti klientų ir eksportuoti prekes Baltijos šalyse per vieną dieną, o į Skandinaviją per 3 dienas.

Mūsų profesionalų komanda visada palaikys Jūsų didelius ir mažus projektus, pasidalins savo patirtimi ir suteiks pagalbos bei pasiūlys efektyvių sprendimų Jūsų planams įgyvendinti. Apsipirkite pas mus ir įsigysite kokybišką produkciją!

Apie mus

Apie mus COMPOSITE24