SIA "Kompozitmaterali" įsipareigoja saugoti kiekvieno asmens, kuris naudojasi mūsų paslaugomis, apsilankymą mūsų svetainėje ir su mumis, privatumą.


Mūsų privatumo politika padės jums suprasti, kokią informaciją SIA „Kompozitmaterali“ rinks ir kokiais būdais ši informacija bus naudojama.

Mes rinksime ir tvarkysime jūsų asmeninę informaciją vadovaudamiesi Europos Sąjungos asmens duomenų apsaugos įstatymais ir kitais atitinkamais galiojančiais teisės aktais.


Duomenys, surinkti sutikimo pagrindu


Jums paprašius ir sutikus, mes renkame šiuos duomenis, kad galėtume teikti jums paslaugas. Jūsų duomenys nėra naudojami kitiems tikslams ir nėra dalijamasi su trečiosiomis šalimis. Jis pašalinamas atšaukus jūsų sutikimą arba pateikus prašymą nutraukti šias paslaugas.


Norėdami įvykdyti jūsų užsakytų prekių pristatymą, mes apdorojame:


Komentarai


Vardas, el. Pašto adresas, komentaro turinys: šie duomenys renkami, kai paliekate komentarą, ir yra rodomi Svetainėje.

Jei paliksite komentarą svetainėje, jūsų vardas ir el. Pašto adresas taip pat bus saugomi slapukuose. Tai yra jūsų patogumui, kad jums nereikėtų vėl pildyti savo informacijos, kai paliekate kitą komentarą. Šie slapukai bus saugomi jūsų kompiuteryje, kol jų neištrinsite.


IP ir naršyklės vartotojo agento eilutė: Šie duomenys renkami, kai paliekate komentarą.

Saugojimo laikotarpis: aukščiau nurodyti duomenys saugomi neribotą laiką, kad galėtume automatiškai atpažinti ir patvirtinti bet kokius papildomus komentarus, užuot juos laikę moderavimo eilėje.


Kaip mes renkame ir naudojame asmeninę informaciją

Mes renkame jūsų asmeninę informaciją (vardą, el. Pašto adresą, komentarų turinį) tik tuo atveju, jei jūs sąmoningai pateikėte mums šią informaciją, pvz .:


Informacijos teikimas trečiosioms šalims

Mes įsipareigojame neatskleisti jokios asmeninės informacijos, gautos apsilankius mūsų svetainėje, išskyrus atvejus, kai to reikalauja įstatymai. Renkamą informaciją galime naudoti norėdami pranešti apie naujus produktus, specialius pasiūlymus, reikšmingus svetainės pakeitimus ar kitus rinkodaros tikslus, kurie gali jus dominti.


Jūsų asmeninės informacijos naudojimas

Jei pateiksite mums savo asmeninę informaciją, galime ją saugoti ir naudoti šiais tikslais:


Slapukų politika

Kai lankotės mūsų svetainėje, tam tikra informacija gali būti saugoma naudojant slapukus, jei jūsų kompiuteris šią informaciją atsisiunčia automatiškai. Tačiau šie failai nenaudojami asmens duomenims gauti. Jei norite išjungti slapukų palaikymą, galite pakeisti savo naršyklės nustatymus. Bet kokiu atveju tai turės įtakos prieigai prie mūsų svetainės.


Duomenys, surinkti remiantis teisėtais interesais

Atsižvelgdami į savo teisėtus interesus, mes renkame šiuos duomenis, kad išlaikytume šią svetainę. Jūsų duomenys nėra naudojami kitiems tikslams ir nėra dalijamasi su trečiosiomis šalimis. Jis bus pašalintas jūsų prašymu.


Šios svetainės gali rinkti duomenis apie jus, naudoti slapukus, įterpti papildomą trečiųjų šalių stebėjimą ir stebėti jūsų sąveiką su šiuo įterptu turiniu, įskaitant jūsų sąveikos su įterptu turiniu stebėjimą, jei turite paskyrą ir esate prisijungę prie svetainės.


Nuorodos į ir iš kitų svetainių

Jei naudojate mūsų svetainės nuorodą į nepriklausomą ir trečiųjų šalių svetainę (arba atvirkščiai), mes negalime garantuoti visos jūsų pateiktos asmeninės informacijos apsaugos. Trečiųjų šalių svetainės gali turėti savo privatumo ir duomenų rinkimo politiką, kurios mes negalime kontroliuoti. Bet kokiai asmeninei informacijai, kurią pateikiate trečiųjų šalių svetainėms, bus taikoma tų šalių privatumo politika, jei tokia yra. SIA „ Kompozitmaterali“ neprisiima jokios atsakomybės už praktinį šių trečiųjų šalių svetainių naudojimą, elgesį ar politiką ir neatsako už tokių svetainių turinį ar privatumo praktiką.


Jūsų teisės

Jūs turite teisę susipažinti su mūsų valdoma asmenine informacija pagal Asmens duomenų apsaugos įstatymą. Jei norite gauti šios informacijos, susisiekite su mumis. Taip pat atkreipkite dėmesį, kad pagal Asmens duomenų apsaugos įstatymą jūs turite teisę reikalauti ištaisyti neteisingus, netikslius ar neišsamius asmens duomenis, sunaikinti ar areštuoti asmens duomenis ir prieštarauti savo asmens duomenų tvarkymui. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad jei prieštarausite savo asmens duomenų tvarkymui, negalėsime jums suteikti tam tikrų galimų paslaugų.


Sutikimas su šiomis sąlygomis

Naudodamiesi svetaine sutinkate su privatumo politika. Jei nesutinkate su privatumo politika, prašome nesinaudoti svetaine. SIA "Kompozītmateriāli" pasilieka teisę bet kuriuo metu pakeisti Privatumo politiką. Jei pakeisdami mūsų privatumo politiką ir toliau naudositės „Kompozītmateriāli SIA“ svetaine, ji patvirtins jūsų sutikimą su šiais pakeitimais.


Mūsų klientų aptarnavimo tarnyba atsakys į visus jūsų klausimus. paštas: info@chemify.com